Masáže

Masáže

Masáže jsou prováděny výhradně přírodními oleji lisovanými za studena značky PURE FIJI – extra panenské bio oleje z ořechů kokosu a Just -Switzerland original-Since 1930.

Klasická masáž

Odstraňuje únavu a bolesti svalového napětí, zmírňuje bolesti kloubů a hlavy, příznivě působí na pohybový aparát, uvolňuje psychické stresy a celkově regeneruje organismus.

Medová masáž

Provádí se pravým včelím medem. Přes důležité reflexní zóny zad stimuluje činnost orgánů těla, jenž náleží k reflexním zónám, které jsou masírovány. Med účinkem masáže šedne a detoxikuje organismus. Je vhodná při potížích krevního oběhu, revmatických bolestech svalů a kloubů, artróze, chronickém únavovém syndromu, bolestech hlavy, pro potížích s usínáním a nespavostí.

Aromaterapeutická masáž

Má mimořádně uklidňující a povznášející účinek. Je vhodná pro každého, kdo se potřebuje uvolnit, relaxovat a vypnout ze stresu. Výborně působí také při pracovním přetížení, únavě, depresích, nespavosti, nervozitě a dalších nepříjemných psychických stavech. Dále je vhodná při ztuhlosti a křečích svalstva, bolestí zad a páteře, kloubů, při oslabeném imunitním systému v období rekonvalescence. Při masáži se vonné látky dostávají kůží do krevního oběhu a pozitivně ovlivňují svalovinu a vnitřní orgány.

Masáž horkými kameny

Masáž je založena na hlubokém prohřívání tkání. Teplo prostupuje celým tělem a dokáže uvolnit svalové i duševní napětí. Působí blahodárně na záněty kloubů a kostí, ulevuje od bolesti zad a páteře, zmírňuje svalovou křeč, zabírá také při menstruačním syndromu.

Lymfatická masáž

Lymfatická drenáž je specifická masáž, která pracuje s druhou největší tekutinou v lidském těle – lymfou a provádí se na sucho, bez použití olejů.

Správný průtok lymfy v těle a její pročišťování v lymfatických uzlinách zabezpečuje dobře fungující systém obranyschopnosti člověka. Dochází-li někde v těle ke stagnaci lymfy, přináší to člověku stavy hluboké únavy, často podléhá nachlazení, trpí otoky v okolí očí, v obličeji, otékají i končetiny. Je celkově oslabený, má unavený vzhled, cítí se velmi vyčerpaný a jeho imunitní systém je oslaben.

Nedostatečná čisticí funkce lymfatických cest způsobuje také vznik celulity, neboť se v těle hromadí odpadní látky, které měly tělo přirozenou cestou dávno opustit. K odstranění těchto problémů existuje speciální masáž – lymfodrenáž. Může být manuální nebo přístrojová.

Masáž teplými kokosovými měšci

Fijijský rituál Kokosová vlna je celotělová masáž teplými kokosovými měšci se zábalem v kokosovém másle s kokosovou dužinou. Teplá masáž probouzí všechny smysly, neobvykle regeneruje a uvolňuje. Tlaková masáž , přechází v peeling s krystalky cukrové třtiny, masáž panenským kokosovým olejem a teplými kokosovými měšci celého těla vás uvolní. Zábal v kokosovým másle s kokosovou drtí, při které vás nepřestaneme hýčkat a promasírujeme hlavu a obličej dostaneme vaše tělo a mysl do harmonizace.

Baňková masáž

Jde o přikládání skleněných kulovitých nádobek se zahřátým vzduchem ke kůži. V nich se vytvoří podtlak, jenž způsobí jejich přisátí na pokožku. Baňky jsou aplikovány především na záda, výjimečně jinde. Působí tak, že rozproudí lymfatický systém, který odvádí toxiny z těla a povzbuzuje imunitu organismu. Používají se u vysokého krevního tlaku, bolestech zad (mnohem rychleji uvolní svalovinu), hlavy, jater, žaludku i plicních chorob.

Čokoládová masáž a zábal

Budete dvě a půl hodiny hýčkáni a rozmazlováni. Vaše tělo okusí čokoládový peeling, čokoládovou masáž, teplý čokoládový zábal a nakonec šálek lahodné horké čokolády.

Čokoládový peeling celého těla se slupkami s kakaových bobů zahájí celou proceduru. Postará se o vyčištění a vyhlazení pokožky. Ta pak bude připravena přijímat blahodárné látky obsažené v čokoládě. Následuje čokoládová masáž, která Vás celkově uvolní, díky příjemným dotykům a vůni čokolády. Prospěšné látky se postupně dostanou krevním oběhem do celého organismu. Na závěr si užijete teplý čokoládový zábal, při kterém budete relaxovat a vnímat účinky čokolády.

Čokoládová masáž tonizuje, vyhlazuje pokožku a zpomaluje stárnutí kůže – pokožka se zbavuje šupin a odumřelých buněk. Teobromin obsažený v kakaovém prášku působí na uvolnění cév a tím snižuje krevní tlak, další látkou obsaženou v čokoládě je fenyletylamin a ten způsobuje dobrou náladu.

Rituál tokoriki

Kosmetické ošetření těla horkými mušlemi

  • Ošetření celého těla peelingem s krystalky cukrové třtiny
  • Hydratace pokožky prvotřídními kokosovými oleji
  • Masáž celého těla horkými mořskými mušlemi
  • Celotělový zábal s aplikací kokosového másla

Luxusní celotělové ošetření v délce 120 minut, které obsahuje úvod do ošetření, cukrový peeling, případné osprchování, masáž celého těla horkými mušlemi s výjimkou obličeje, nanesení kokosového másla, zábal těla v prostěradle nebo sarongu a harmonizaci na vlasové části hlavy.

Během masáže používá kosmetička jeden pár horkých mořských mušlí.

Masáž samotná trvá asi 70 minut.

Procedura je určena spíše ženám a je hluboce relaxační.

Zábaly

Skořicový zábal

Skořice prohřívá a obsahuje látky, které zlepšují krevní oběh a buněčný metabolismus (spalování podkožního tuku).

Pomáhá při celulitidě a urychluje odvod toxických látek.

Zábal v banánových listech

Regenerační zábal rukou

Tropický zábal rukou

Ostatní masáže


Možnost zakoupení permanentky a dárkové poukázky.

Ceník - masáže

Klasické masáže

ProceduraCenaDoba
MASÁŽ ZAD-- Kč20 min
MASÁŽ ŠÍJE-- Kč15 min
MASAŽ ZÁDA+ŠÍJE(cenové zvýhodnění)300 Kč30 min
MASÁŽ DKK (dolní končetiny oboustranně)300 Kč30 min
MASÁŽ HKK (komplexně)-- Kč20 min
MASÁŽ CELKOVÁ600 Kč60 min
800 Kč90 min
1000 Kč120 min
MEDOVÁ MASÁŽ + zábal500 Kč40 min
MEDOVÁ MASÁŽ + masáž chodidel + zábal650 Kč60 min
RELAXAČNÍ AROMA MASÁŽ350 Kč30 min
650 Kč60 min
MASÁŽ HORKÝMI KAMENY600 Kč45 min
700 Kč70 min
LYMFOVEN (přístrojová masáž)300 Kč40 min
LYMFOVEN (Permanentka 10 vstupů)2700 Kč
MASÁŽ TEPLÝMI KOKOSOVÝMI MĚŠCI850 Kč60 min
ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ1000 Kč120 min
700 Kč60 min
ZÁBAL V BANÁNOVÝCH LISTECH1200 Kč80 min
CUKROVÝ VÁNEK Z RÁJE800 Kč80 min
700 Kč45 min
RITUÁL TOKORIKI1000 Kč120 min
900 Kč80 min
FIJI RITUÁL900 Kč80 min
MATAMANOA800 Kč60-80 min

Skořicový zábal

ProceduraCenaDoba
NOHY300 Kč45 min
Nohy + břicho350 Kč45 min
Břicho200 Kč40 min
Skořicový zábal + lymfoven(přístrojová masáž)350 Kč60 min
Permanentka 10 vstupůCena
skořicový zábal nohy + břicho2900 Kč
skořicový zábal + lymfoven3000 Kč