Masáže

Masáže

Masáže jsou prováděny výhradně přírodními oleji lisovanými za studena značky PURE FIJI – extra panenské bio oleje z ořechů kokosu a Just -Switzerland original-Since 1930.

Klasická masáž

Odstraňuje únavu a bolesti svalového napětí, zmírňuje bolesti kloubů a hlavy, příznivě působí na pohybový aparát, uvolňuje psychické stresy a celkově regeneruje organismus.

Medová masáž

Provádí se pravým včelím medem. Přes důležité reflexní zóny zad stimuluje činnost orgánů těla, jenž náleží k reflexním zónám, které jsou masírovány. Med účinkem masáže šedne a detoxikuje organismus. Je vhodná při potížích krevního oběhu, revmatických bolestech svalů a kloubů, artróze, chronickém únavovém syndromu, bolestech hlavy, pro potížích s usínáním a nespavostí.

Aromaterapeutická masáž

Má mimořádně uklidňující a povznášející účinek. Je vhodná pro každého, kdo se potřebuje uvolnit, relaxovat a vypnout ze stresu. Výborně působí také při pracovním přetížení, únavě, depresích, nespavosti, nervozitě a dalších nepříjemných psychických stavech. Dále je vhodná při ztuhlosti a křečích svalstva, bolestí zad a páteře, kloubů, při oslabeném imunitním systému v období rekonvalescence. Při masáži se vonné látky dostávají kůží do krevního oběhu a pozitivně ovlivňují svalovinu a vnitřní orgány.

Masáž horkými kameny

Masáž je založena na hlubokém prohřívání tkání. Teplo prostupuje celým tělem a dokáže uvolnit svalové i duševní napětí. Působí blahodárně na záněty kloubů a kostí, ulevuje od bolesti zad a páteře, zmírňuje svalovou křeč, zabírá také při menstruačním syndromu.

Lymfatická masáž

Lymfatická drenáž je specifická masáž, která pracuje s druhou největší tekutinou v lidském těle – lymfou a provádí se na sucho, bez použití olejů.

Správný průtok lymfy v těle a její pročišťování v lymfatických uzlinách zabezpečuje dobře fungující systém obranyschopnosti člověka. Dochází-li někde v těle ke stagnaci lymfy, přináší to člověku stavy hluboké únavy, často podléhá nachlazení, trpí otoky v okolí očí, v obličeji, otékají i končetiny. Je celkově oslabený, má unavený vzhled, cítí se velmi vyčerpaný a jeho imunitní systém je oslaben.

Nedostatečná čisticí funkce lymfatických cest způsobuje také vznik celulity, neboť se v těle hromadí odpadní látky, které měly tělo přirozenou cestou dávno opustit. K odstranění těchto problémů existuje speciální masáž – lymfodrenáž. Může být manuální nebo přístrojová.

Masáž teplými kokosovými měšci

Fijijský rituál Kokosová vlna je celotělová masáž teplými kokosovými měšci se zábalem v kokosovém másle s kokosovou dužinou. Teplá masáž probouzí všechny smysly, neobvykle regeneruje a uvolňuje. Tlaková masáž , přechází v peeling s krystalky cukrové třtiny, masáž panenským kokosovým olejem a teplými kokosovými měšci celého těla vás uvolní. Zábal v kokosovým másle s kokosovou drtí, při které vás nepřestaneme hýčkat a promasírujeme hlavu a obličej dostaneme vaše tělo a mysl do harmonizace.

Baňková masáž

Jde o přikládání skleněných kulovitých nádobek se zahřátým vzduchem ke kůži. V nich se vytvoří podtlak, jenž způsobí jejich přisátí na pokožku. Baňky jsou aplikovány především na záda, výjimečně jinde. Působí tak, že rozproudí lymfatický systém, který odvádí toxiny z těla a povzbuzuje imunitu organismu. Používají se u vysokého krevního tlaku, bolestech zad (mnohem rychleji uvolní svalovinu), hlavy, jater, žaludku i plicních chorob.

Čokoládová masáž a zábal

Budete dvě a půl hodiny hýčkáni a rozmazlováni. Vaše tělo okusí čokoládový peeling, čokoládovou masáž, teplý čokoládový zábal a nakonec šálek lahodné horké čokolády.

Čokoládový peeling celého těla se slupkami s kakaových bobů zahájí celou proceduru. Postará se o vyčištění a vyhlazení pokožky. Ta pak bude připravena přijímat blahodárné látky obsažené v čokoládě. Následuje čokoládová masáž, která Vás celkově uvolní, díky příjemným dotykům a vůni čokolády. Prospěšné látky se postupně dostanou krevním oběhem do celého organismu. Na závěr si užijete teplý čokoládový zábal, při kterém budete relaxovat a vnímat účinky čokolády.

Čokoládová masáž tonizuje, vyhlazuje pokožku a zpomaluje stárnutí kůže – pokožka se zbavuje šupin a odumřelých buněk. Teobromin obsažený v kakaovém prášku působí na uvolnění cév a tím snižuje krevní tlak, další látkou obsaženou v čokoládě je fenyletylamin a ten způsobuje dobrou náladu.

Rituál tokoriki

Kosmetické ošetření těla horkými mušlemi

  • Ošetření celého těla peelingem s krystalky cukrové třtiny
  • Hydratace pokožky prvotřídními kokosovými oleji
  • Masáž celého těla horkými mořskými mušlemi
  • Celotělový zábal s aplikací kokosového másla

Luxusní celotělové ošetření v délce 120 minut, které obsahuje úvod do ošetření, cukrový peeling, případné osprchování, masáž celého těla horkými mušlemi s výjimkou obličeje, nanesení kokosového másla, zábal těla v prostěradle nebo sarongu a harmonizaci na vlasové části hlavy.

Během masáže používá kosmetička jeden pár horkých mořských mušlí.

Masáž samotná trvá asi 70 minut.

Procedura je určena spíše ženám a je hluboce relaxační.

Zábaly

Skořicový zábal

Skořice prohřívá a obsahuje látky, které zlepšují krevní oběh a buněčný metabolismus (spalování podkožního tuku).

Pomáhá při celulitidě a urychluje odvod toxických látek.

Zábal v banánových listech

Regenerační zábal rukou

Tropický zábal rukou

Ostatní masáže


Možnost zakoupení permanentky a dárkové poukázky.

Ceník - wellness menu

Upřednostňujeme masáže pro ženy

Procedura Cena Doba
RELAXAČNÍ MASÁŽE -FIJI
MASÁŽ TEPLÝMI KOKOSOVÝMI MĚŠCI 1000 Kč 60 min
ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ 800 Kč 60 min
CUKROVÝ VÁNEK Z RÁJE 1000 Kč 60 min
CUKROVÝ VÁNEK Z RÁJE (záda) 800 Kč 45 min
RITUÁL TOKORIKI 1200 Kč 80 min
ZÁBAL V BANÁNOVÝCH LISTECH 1500 Kč 80 min
MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY 650 Kč 45 min
MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY 800 Kč 70 min
MEDOVÁ MASÁŽ + masáž chodidel + zábal 700 Kč 60 min
RELAXAČNÍ AROMA MASÁŽ 400 Kč 30 min
KLASÍCKÁ MASÁŽ ZÁDA + ŠÍJE 380 Kč 30 min
KLASÍCKÁ MASÁŽ ZÁDA+ŠÍJE+DK 600 Kč 60 min
LYMFOVEN (přístrojová masáž) 300 Kč 40 min
LYMFOVEN (Permanentka 10 vstupů) 2800 Kč

\

Skořicový zábal

Skořicový zábal + lymfoven(přístrojová masáž) 350 Kč 60 min
Permanentka 10 vstupů Cena
skořicový zábal + lymfoven 3100 Kč