Život bez chloupků

Touha po dokonalé hladké pokožce se dnes stává bezmála hygienickým požadavkem. Zájem o služby tohoto typu v posledních letech nebývale vzrostl. Jednotlivé metody mají větší či menší výhody, zatím však neznáme tu, která by jednorázově odstranila chloupky natrvalo.

Ze Spojených států se k nám do Evropy dostala zajímavá metoda depilace a odstranění žilek. Podobně jako z minulosti u nás dobře známé jehlové epilátory, tak i nová metoda využívá SkinLine jehličku. Princip zákroku je však od dosud známe elektrokoagulace v mnohem odlišný.

Metoda SkinLine naproti tomu dosahuje velmi spolehlivé epilace právě využitím směsného působení proudů. Zatímco vysokofrekvenční proud působí koagulaci folikulu vlasu, přidaný stejnosměrný proud produkuje dostatek louhu potřebného k trvalému odstranění zárodečných buněk. Tato metoda musí být správně aplikována zkušenou specialistkou, pak se objeví trvalé výsledky cílené depilace. Používá se velice jemná zlatá jehla zasazená v rukojeti, která se zavede šikmo do průběhu růstu chloupku. Po krátkodobém spuštění přístroje dojde k elektrické destrukci hluboko uložené části chloupku vysokofrekvenčním proudem s přidaným stejnosměrným proudem. Nejčastěji se aplikuje v oblasti obličejové, podpaží a třísla.

Metoda SkinLine není bolestivá a po aplikaci nevznikají drobné jizvičky. Důležité je mezi ošetřením dorůstající chloupky pouze stříhat nebo holit, neměly by se vytrhávat. Touto metodou lze dále odstranit i drobné žilky v obličeji.

Tuto metodu kosmetického ošetření Vám nabízíme v našem kosmetickém salonu Violka.

Kosmetika, Solárium, Masáže

Veronika Beinhauerová (provozovatel)

IČ: 661 69 542 kontakt: 606 521 110

Sídlo: Kajlovec 2, Hradec nad Moravicí, 747 41

Provozovna: Čapkova 10 ,Opava

objednávky :

Mob.: 724 190 924

on-line rezervace:salonviolka.snippet.myfox.cz

E-mail: violka.kosmetik@seznam.cz

Kadeřnictví

Dalibor Beinhauer (provozovatel)

IČ: 755 66 095

Sídlo: Kajlovec 2, Hradec nad Moravicí, 747 41

Provozovna: Čapkova 10 ,Opava

Martina (kadeřník)

objednávky:

on-line rezervace:salonviolka.snippet.myfox.cz

Mob.: 724 190 924

Pedikura, Manikura

Bronislava Braunšová (provozovatel)

objednávky:

Mob.: 721 785 369

IČ: 733 08 773

Provozovna: Čapkova 10, Opava