Nastřelování náušnic

Nabízíme nastřelování náušnic dětem od 3 měsíců věku. Řídíme se zahájeným očkováním u dětského lékaře. Pomocí náušnice nasazené do nastřelovací pistole se ucho bezbolestně propíchne a puzetou se náušnice uzavře. Jsme připraveni přijet k vám domu nebo můžete navštívit náš salon Violka

Ideální věk pro nastřelení náušnic vaší princezně je 3 až 6 měsíců. Je důležité, aby byla naočkována alespoň jedna dávka prvního očkování. V očkování je zahrnuta látka proti žloutence a tetanu. Děvčátko je chráněno proti infekci.

Není se však čeho obávat. Dodržujeme všechna hygienická pravidla. Jsme zdravotnici a máme úzkou vazbu s dětským lékařem. Náušnice jsou sterilní a vše probíhá v absolutní čistotě. Náušnice si u nás vyberete, máme ucelenou nabídku z chirurgické oceli s kamínky různých barev a také pozlacené. Hrot je velice ostrý , proto je aplikace skoro bezbolestná.

Kdy je ten pravý čas pro aplikaci?

Jak už jsem zmiňovala pro prvním očkování. Nejdříve však týden po očkování, zdraví, bez známek nachlazení, teploty. U miminek doporučuji návštěvu u vás doma Domácí prostředí, úsměv, veselost je prvním krokem k úspěchu a radosti. Tato služba je sice o něco dražší, ale je to jen na vás .V domácím prostředí po telefonické domluvě cena 700,- včetně náušnic v Opavě . Mimo Opavu 8,- Kč /km.

Jak nastřelení probíhá?

Nejprve si vyberete náušničky . Potom vysvětlím jak bude celý proces probíhat. Následuje desinfekce ušního lalůčku a označení bodu desinfekční fixou. Po odsouhlasení místa vpichu jdeme nastřelovat. Aplikaci provádíme v sedě a jeden z rodičů drží princeznu. Vše proběhne rychle ani se nenadáte. Následná péče o ouška není žádná.

Jen opatrnost při oblékání čepičky a koupání. Co je ovšem velice důležité!!! Nesmíte vytáhnou náušnice dříve než za 5 týdnů.

Tento zákrok není jen pro miminka , ale pro všechny , kteří chtějí náušnice. Třeba i více než jednu.

Nastřelování náušnic je totiž velice žádaná a módní záležitost , tak neváhejte se u nás zastavit

Váš salon Violka

Kosmetika, Solarium, Masáže

Veronika Beinhauerová (provozovatel)

IČ: 661 69 542 kontakt: 606 521 110

Sídlo: Kajlovec 2, Hradec nad Moravicí, 747 41

Provozavna: Čapkova 10 ,Opava

objednávky :

Mob.: 724 190 924

Tel.: 553 650 221

E-mail: violka.kosmetik@seznam.cz

Kadeřnictví

Dalibor Beinhauer (provozovatel)

IČ: 755 66 095

Sídlo: Kajlovec 2, Hradec nad Moravicí, 747 41

Provozavna: Čapkova 10 ,Opava

Martina (kadeřník)

objednávky:

Tel.: 553 650 221

Mob.: 724 190 924

Pedikura, Manikura

Bronislava Braunšová (provozovatel)

objednávky:

Mob.: 721 785 369

IČ: 733 08 773

Provozovna: Čapkova 10, Opava