Salon Violka - Opava

Čapkova 10, Opava
Mob.: 724 190 924
Tel.: 553 650 221
E-mail: violka.kosmetik@seznam.cz
MAPA

Masáže

 • Klasická
 • Medová
 • Aromaterapeutická
 • Masáž horkými kameny
 • Lymfatická masáž
 • Reflexní masáž plosky nohy
 • Baňková masáž
 • Zábaly – parafínové, rašelinové, skořicové, ozónové, jílové
 • Čokoládová masáž a zábal
 • Lymfoven
 • Rituál Tokoriki (Fiji)
 • Cukrový vánek z ráje

Ceník relaxačního menu

Možnost zakoupení permanentky a dárkové poukázky.

Masáže jsou prováděny výhradně přírodními oleji lisovanými za studena značky Salus, Cosmetics ATOK International s.r.o. a PURE FIJI – extra panenské bio oleje z ořechů kokosu.

KLASICKÁ MASÁŽ

Odstraňuje únavu a bolesti svalového napětí, zmírňujě bolesti kloubů a hlavy, příznivě působí na pohybový aparát, uvolňuje psychické stresy a celkově regeneruje organismus.

MEDOVÁ MASÁŽ

Provádí se pravým včelím medem. Přes důležité reflexní zóny zad stimuluje činnost orgánů těla, jenž náleží k reflexním zónám, které jsou masírovány. Med účinkem masáže šedne a detoxikuje organismus. Je vhodná při potížích krevního oběhu, revmatických bolestech svalů a kloubů, artróze, chronickém únavovém syndromu, bolestech hlavy, pro potížích s usínáním a nespavostí.

AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ

Má mimořádně uklidňující a povznášející účinek. Je vhodná pro každého, kdo se potřebuje uvolnit, relaxovat a vypnout ze stresu. Výborně působí také při pracovním přetížení, únavě, depresích, nespavosti, nervozitě a dalších nepříjemných psychických stavech. Dále je vnodná při ztuhlosti a křečích svalstva, bolestí zad a páteře, kloubů, při oslabeném imunitním systému v období rekonvalescence. Při masáži se vonné látky dostávají kůží do krevního oběhu a pozitivně ovlivňují svalovinu a vnitřní orgány.

MASÁŽ HORKÝMI KAMENY

Masáž je založena na hlubokém prohřívání tkání. Teplo prostupuje celým tělem a dokáže uvolnit svalové i duševní napětí. Působí blahodárně na záněty kloubů a kostí, ulevuje od bolesti zad a páteře, zmírňuje svalovou křeč, zabírá také při menstruačním syndromu.

LYMFATICKÁ MASÁŽ

Lymfatická drenáž je specifická masáž, která pracuje s druhou největší tekutinou v lidském těle – lymfou a provádí se na sucho, bez použití olejů.
Správný průtok lymfy v těle a její pročišťování v lymfatických uzlinách zabezpečuje dobře fungující systém obranyschopnosti člověka. Dochází-li někde v těle ke stagnaci lymfy, přináší to člověku stavy hluboké únavy, často podléhá nachlazení, trpí otoky v okolí očí, v obličeji, otékají i končetiny. Je celkově oslabený, má unavený vzhled, cítí se velmi vyčerpaný a jeho imunitní systém je oslaben.

Nedostatečná čisticí funkce lymfatických cest způsobuje také vznik celulity, neboť se v těle hromadí odpadní látky, které měly tělo přirozenou cestou dávno opustit. K odstranění těchto problémů existuje speciální masáž – lymfodrenáž. Může být manuální nebo přístrojová.

REFLEXNÍ MASÁŽ PLOSKY NOHY

Reflexní masáž využívá tlaku a masírování reflexních zón a bodů na chodidlech. Zde je účinek okamžitý, jako prevence je velice vhodná při bolestech chodidel, pálení nohou, otokům a velice dobře působí i na vnitřní orgány. Tato masáž velice dobře odstraňuje bolesti zad a hlavy.

BAŇKOVÁ MASÁŽ

Jde o přikládání skleněných kulovitých nádobek se zahřátým vzduchem ke kůži. V nich se vytvoří podtlak, jenž způsobí jejich přisátí na pokožku. Baňky jsou aplikovány především na záda, výjimečně jinde. Působí tak, že rozproudí lymfatický systém, který odvádí toxiny z těla a povzbuzuje imunitu organismu. Používají se u vysokého krevního tlaku, bolestech zad (mnohem rychleji uvolní svalovinu), hlavy, jater, žaludku i plícních chorob.

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ A ZÁBAL

Budete dvě a půl hodiny hýčkáni a rozmazlováni. Vaše tělo okusí čokoládový peeling, čokoládovou masáž, teplý čokoládový zábal a nakonec šálek lahodné horké čokolády.
Čokoládový peeling celého těla se slupkami s kakaových bobů zahájí celou proceduru.Postará se o vyčištění a vyhlazení pokožky. Ta pak bude připravena příjímat blahodárné látky obsažené v čokoládě. Následuje čokoládová masáž, která Vás celkově uvolní, díky příjemným dotykům a vůni čokolády. Prospěšné látky se postupně dostanou krevním oběhem do celého organismu. Na závěr si užijete teplý čokoládový zábal, při kterém budete relaxovat a vnímat účinky čokolády.

Čokoládová masáž tonizuje, vyhlazuje pokožku a zpomaluje stárnutí kůže – pokožka se zbavuje šupin a odumřelých buněk. Teobromin obsažený v kakaovém prášku působí na uvolnění cév a tím snižuje krevní tlak, další látkou obsaženou v čokoládě je fenyletylamin a ten způsobuje dobrou náladu.

RITUÁL TOKORIKI

Kosmetické ošetření těla horkými mušlemi

 • Ošetření celého těla peelingem s krystalky cukrové třtiny
 • Hydratace pokožky prvotřídními kokosovými oleji
 • Masáž celého těla horkými mořskými mušlemi
 • Celotělový zábal s aplikací kokosového másla

Tokoriki

Luxusní celotělové ošetření v délce 120 minut, které obsahuje úvod do ošetření, cukrový peeling, případné osprchování, masáž celého těla horkými mušlemi s výjimkou obličeje, nanesení kokosového másla, zábal těla v prostěradle nebo sarongu a harmonizaci na vlasové části hlavy.
Během masáže používá kosmetička jeden pár horkých mořských mušlí.
Masáž samotná trvá asi 70 minut.
Procedura je určena spíše ženám a je hluboce relaxační.

ZÁBALY

- skořicový zábal

Skořice prohřívá a obsahuje látky, které zlepšují krevní oběh a buněčný metabolismus (spalování podkožního tuku).
Pomáhá při celulitidě a urychluje odvod toxických látek.

- zábal v banánových listech
- regenerační zábal rukou
- tropický zábal rukou

Kontakt

BEINHAUEROVÁ Veronika
provozovatel – masérské, rekondiční a regenerační služby
IČ: 661 69 542
Sídlo: Kajlovec 2, Hradec nad Moravicí, 747 41
Provozovna: Čapkova 10, Opava
Mob.: 606 521 110
Tel.: 553 650 221

Vytvořeno McHead.net v 2006-2008, Design by Pavel Binar 2005, Powered by WordPress